close

 

 

PARKIET / SCENA

Optymalne wymiary sceny / parkietu na którym występujemy to 4x5m dla 1-2 par i proporcjonalnie większe. Oczywiście jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa waunków technicznych, więc często trochę mniejszy parkiet nie stanowi problemu.

 

Z kolei kwestia podłoża - preferujemy powierzchnie parkietowe i sceniczne. Jednak jeśli miejsce w którym ma odbyć się pokaz wyklucza taką nawierzchnię do tańca, po prostu prosimy o informację wcześniej - dostosujemy się.

ZAPLECZE

Przyjazd grupy tanecznej, która występuje w kilku wyjściach tanecznych i w każdym z nich ma inną stylizację wymaga zapewnienia garderoby wyposażonej przede wszystkim w lustra, miejsca siedzące i dostęp do gniazdek i toalety.

 

Dodatkowo w garderobie znajdować powinny się napoje zimne i gorące (w tym woda).

 

Pozostałe kwestie dot. wyżywienia zależne są od pozostałych warunków tj. godzin wystepu, czy odległości Naszego dojazdu.

TECHNIKA

Nagłośnienie i prowadzenie zapowiedzi z reguły spoczywa po stronie organizatora. Jednak dzięki współpracy z firmami nagłośnieniowymi jesteśmy w stanie je zapewnić z Naszej strony. Muzykę z reguły dostarczamy na nośniku USB.

 

Oświetlenie zależne jest od rodzaju wydarzenia i podobnie jak z nagłośnieniem spoczywa z reguły po stronie organizatora, choć oczywiście jesteśmy w stanie zapewnić je z Naszej strony po wcześniejszej Państwa deklaracji.

 

Kwestie techniczne ustalamy w trakcie bookingu oraz na miejscu przed występem. W przypadku mniejszych wydarzeń wymagamy tylko informacji dot. techniki - często bez wcześniejszej próby.

 

 

fb youtube mail

CHCESZ OTRZYMAĆ OFERTĘ LUB ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA:

​PISZ NA NASZ MAIL:

SWINGSTEP.PL@GMAIL.COM

(ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ ILOŚĆ ZAJĘĆ I WYJAZDÓW PROSIMY O KONTAKT MAILOWY LUB POPRZEZ WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ NA FACEBOOK)

NASI PARTNERZY:

LOKALIZACJE ZAJĘĆ:

 

WOLA

WARSZAWA, Al. Jerozolimskie 123

Millenium Plaza

 

CENTRUM

WARSZAWA, (informacje wkrótce)