close

 

 

DOŚWIADCZENIE

 

Budowane od blisko dziesięciu lat doświadczenie eventowe, koncertowe i telewizyjne daje Nam świadomość bycia jedyną w Polsce grupą pokazową tańców takich jak Boogie Woogie i Rock and Roll na takim poziomie. Uwazamy że Państwo, a przedewszystkim Państwa widzowie zasługują na show utrzymane w klimacie na najwyższym poziomie.

 

Przez dziesięć lat Nasi tancerze byli atrakcją imprez firmowych, koncertów, eventów promocyjnych, festiwali. Zrealizowaliśmy setki wyjść pokazowych w ilościach od jednej do nawet 7 par prezentujac się na żywo dla widowni kameralnej, kilkudziesięcio osobowej, a także masowej kilkudziesięcio tysięcznej.

 

Tutaj prezentujemy przykłądy naszych realizacji, miejsca i marki dla których mieliśmy okazję pracować.

 

 

 

NAJWIĘKSZE REALIZACJE MEDIALNE
  • show Boogie Woogie na ceremonii otwarcia "World Games Wrocław 2017"
  • występ w roli gości specjalnych finału programu "Dancing with The Stars" POLSAT 2016
  • oprawa taneczna programu „Jaka to melodia?” TVP1 2010-2017
  • oprawa taneczna programu „Jak oni śpiewają?” POLSAT 2011
  • uczestnictwo (finały live) programu „Got to dance – Tylko Taniec” POLSAT 2013
  • uczestnictwo (finały live) programu „Mam Talent” TVN 2009
  • wielokrotne występy i wywiady gościnne w programach śniadaniowych: „Pytanie na Śniadanie” TVP, „Kawa czy Herbata?” TVP, „Dzień Dobry TVN” TVN, "Dzień Dobry Warszawo" TVN Warszawa.
GDZIE, DLA KOGO I Z KIM!

Mieliśmy okazję występować dla takich instytucji i firm jak mi. Polkomtel, Huawei, Polsat, Business Centre Club, Amway, Novartis, General Motors Polska, Energopomiar, Cyfra+, B3System, Szkoła Glówna Handlowa, Politechnika Warszawska, Telewizja HBO wiele domów kultury, urzedów miast i dzielnic.

 

Tańczyliśmy w wielu znanych i prestiżowych miejscach. Były to mi. Hotel Mariott, Hotel Hilton, Hotel Scheraton, Hotel Victoria, Hotel Mazurkas, Hotel Windsor, Zamek Ryn, Ruiny Zamku w Gliwicach, Centra handlowe: Vtikac, Złote Tarasy, Fort Wola; Hala Urania, Hala Podpromie, Stadion Miejski we Wrocławiu, Amfiteatr Bemowo, aula Politechniki  Warszawskiej oraz wiele centrów konferencyjnych, sportowych oraz w wielu niesamowitych plenerach.

 

Publiczność na naszych występach do tej pory miesciła sią w przedziale od kilkudziesięciu do nawet kilkudziesięciu osób i mieliśmy okazję brać udział w oprawie takich imprez jak: otwacie World Games 2017, Gale Sportu, Wybory Miss, festiwale. 

Mieliśmy przyjemność występować w oprawie występów tak popularnych wykonawców jak Maryla Rodowicz, Bożena Dykiel, Laura Samojłowicz, Krzysztof Hanke i inni.

 

 

fb youtube mail

CHCESZ OTRZYMAĆ OFERTĘ LUB ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA:

​PISZ NA NASZ MAIL:

SWINGSTEP.PL@GMAIL.COM

(ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ ILOŚĆ ZAJĘĆ I WYJAZDÓW PROSIMY O KONTAKT MAILOWY LUB POPRZEZ WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ NA FACEBOOK)

NASI PARTNERZY:

LOKALIZACJE ZAJĘĆ:

 

WOLA

WARSZAWA, Al. Jerozolimskie 123

Millenium Plaza

 

CENTRUM

WARSZAWA, (informacje wkrótce)