close

 

 

O NAS

My czy czyli kto? SwingStepPL to z jednej strony studio tańca, z drugiej klub tańca turniejowego, z trzeciej grupa pokazowa, z czwartej organizator imprez i wydarzeń, z piątej i najważniejszej – ludzie którzy z pasji do tej muzyki i tańca stworzyli na początku nieokreślone „coś”. SwingStep.pl to „ekipa” - tancerzy, instruktorów, kursantów i przyjaciół w której każdy jest mile widziany.


SwingStepPL W MEDIACH

show Boogie Woogie na ceremonii otwarcia "World Games Wrocław 2017"

występ w roli gości specjalnych finału programu "Dancing with The Stars" POLSAT 2016

oprawa taneczna programu „Jaka to melodia?” TVP1 2010-2017

oprawa taneczna programu „Jak oni śpiewają?” POLSAT 2011

uczestnictwo (finały live) programu „Got to dance – Tylko Taniec” POLSAT 2013

uczestnictwo (finały live) programu „Mam Talent” TVN 2009

wielokrotne występy i wywiady gościnne w programach śniadaniowych: „Pytanie na Śniadanie” TVP, „Kawa czy Herbata?” TVP, „Dzień Dobry TVN” TVN, "Dzień Dobry Warszawo" TVN Warszawa.

 

O Boogie i Naszej działalnosci mówiliśmy w audycjach: Polskie Radio "Trójka", Polskie Radio "Czwórka", Radio WAWA, Radio Plus, Radio Kolor i wiele lokalnych rozgłośni.

 

     

 

TROCHĘ HISTORII

Z początkiem roku 2008 została stworzona grupa SwingStepPL, założycielami „ekipy” byli Grzegorz Kowalczyk – trener i choreograf, Adam Wójcik – manager do tego pierwsi tancerze i przyjaciele klubu. To co było świetne – to fakt, że na początku nie było nazwy i miejsca – byli ludzie - „ekipa” ludzi z pasją i zaangażowaniem do promocji, krzewienia i krzyczenia głośno w Polsce, czym jest Boogie Woogie, Rock and Roll lat`50tych, Swing... Mówienia, pokazywania głośniej i inaczej niż do tamtej pory miało to miejsce.


 

Historia SwingStepPL to już blisko dekada, dekada w trakcie której w ramach kursów i warsztatów dla początkujących spotkaliśmy się już z grubo ponad tysiącem kursantów, to dekada w której SwingStepPL na parkietach turniejów tanecznych reprezentowało już blisko 100 tancerzy. Ten czas to organizowane eventy, imprezy, turnieje, festiwale. To wszystko mogliśmy realizować również dzięki dziesiątkom godzin spędzonych w telewizyjnych studiach, bo ta strona – promocyjnie, okazała się najmocniejsza.

 

Od tej dekady niezmiennie udowadniamy sobie każdego dnia, że ten wybór był dobrym wyborem. SwingStepPL króluje turniejowej kategorii głównej Boogie Woogie w Polsce od kilku lat zdobywając całe podium Mistrzostw Polski i ważniejszych turniejów w kraju. Udało się również Nam przeżywać niezapomniane chwile za granicą, bo do „NASZYCH” - Grzegorza Cherubińskiego i Agnieszki Cherubińskiej należą takie tytuły jak Mistrzostwo Europy Boogie Woogie 2016, zwycięstwa i wielokrotne podium World Masters w latach 2013-2016 oraz Vice Mistrzostwo Świata Boogie Woogie, czyli sukcesy o których Polska od czasów startów Naszego trenera mogła pomarzyć.

 

 

NAJWIĘKSZE SUKCESY NA PRZESTRZENI LAT

2017

 

2016

 

2015

 

2014

 

 

 

fb youtube mail

CHCESZ OTRZYMAĆ OFERTĘ LUB ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA:

​PISZ NA NASZ MAIL:

BIURO@SWINGSTEP.EU

(ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ ILOŚĆ ZAJĘĆ I WYJAZDÓW PROSIMY O KONTAKT MAILOWY LUB POPRZEZ WIADOMOŚCI PRYWANĄ NA FACEBOOK)

NASI PARTNERZY:

LOKALIZACJE ZAJĘĆ:

 

WOLA

WARSZAWA, Al. Jerozolimskie 123

Millenium Plaza

 

CENTRUM

WARSZAWA, ul. Krakowskie Przedmieście 4/6

 

CENTRUM

WARSZAWA, (informacje wkrótce)