close

 

 

SWING STEP SHOW

 

Od blisko dziesięcu lat jesteśmy specjalistami o pokazów tanecznych w klimacie Boogie Woogie, Rock and Roll lat `50tych i Swing.

 

Jako jedyna grupa w Polsce oferujemy show w ramach eventów korporacyjnych, imprez plenerowych, koncertów i wielu innych okazji na profesjonalnym poziomie. Na swoim koncie mamy już setki realizacji dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Jestesmy najbardziej rozpoznawalną grupą taneczną w./w. stylów w Polsce, a to za sprawą medialnym realizacjom o których możecie Państwo przeczytać na tej stronie.

 

Realizujemy eventy w klimacie od strony oprawy tanecznej, ale także całej otoczki artystycznej eventu. Współpracujemy z doświadczonymi Dj`ami umiejętnie łaczącymi muzykę komercyjną z setami muzyki Boogie Woogie, Rock and Roll, czy Swing. Realizujemy również eventy z muzyką na żywo w tych stylistykach muzycznych dzięki stałej współpracy z profesjonalnymi zespołami tworzącymi muzykę w tym stylu. Dodatkowo możemy zapewnić dodatkow artakcie nawiązujące do klimatu imprezy, zapewnić wystylizowany host service, czy zapewnić sprawny zespół fordancer`s.

 

Zapraszamy do poznania naszej oferty.

 

Więcej informacji prezentujemy w zakładkach poniżej.

Chcesz poznać Naszą szczegółową ofertę zapraszamy do kontaktu: biuro@swingstep.eu

 

 

fb youtube mail

CHCESZ OTRZYMAĆ OFERTĘ LUB ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA:

​PISZ NA NASZ MAIL:

BIURO@SWINGSTEP.EU

(ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ ILOŚĆ ZAJĘĆ I WYJAZDÓW PROSIMY O KONTAKT MAILOWY LUB POPRZEZ WIADOMOŚCI PRYWANĄ NA FACEBOOK)

NASI PARTNERZY:

LOKALIZACJE ZAJĘĆ:

 

WOLA

WARSZAWA, Al. Jerozolimskie 123

Millenium Plaza

 

CENTRUM

WARSZAWA, ul. Krakowskie Przedmieście 4/6

 

CENTRUM

WARSZAWA, (informacje wkrótce)