close

 

 

NASZE STYLE

BOOGIE WOOGIE

Jeden z najbardziej widowiskowych tańców towarzyskich (w parach), uznawany za jeden z najszybszych tańców towarzyskich na świecie. Wyjścia pokazowe realizujemy w formie: Boogie Woogie fast - mocne, energetyczne i widowiskowe z dużą ilością elementów tanecznych i figur pół akrobatycznych oraz Boogie Woogie slow - wolna wersja Boogie Woogie pełna elegancji, chemii między partnerem i partnerką okraszone synchronami, elementami tanecznymi i figurami sprawia, że jest bardzo lubianym elementem show.

 

ROCK AND ROLL

Rock and Roll wszystkim kojarzy się ze scenami niczym z filmu Grease, rytmami autorstwa Elvisa Presleya, czy Billa Haleya. I nic w tym złego bo Rock and Roll lat 50tych to taniec który ma przenieść wszystkich w tamte czasy. Stylizacyjne - wersji znanej i lubianej dla wszystkich, bądź też mocniejszej gdzie na parkiecie zatańczą Panowie ściągnieci z motocykli i Pin`up Girls odciągniete od ich kokietowania. Rock and Roll to znane utowry, energia, figury akrobatyczne i dobre stylizacje.

 

 

SWING & CHARLESTON

To show w stylu retro. Utwory dobrane do klimatu imprezy. Stylizacje odnoszące sie do klimatu lat `20tych - Charleston, oraz `30tych `40tych - Swing. Szybko i energetycznie pokazany taniec z pierwszej połowy XIX wieku jest doskonałym uzupełnieniem eventów. Prezentowany jest w formie wyjść w parach, ale również przygotowanych choreografii grupowych solo. Najcześciej prezentowny w ramach imprez w tematyce The Gatsby night oraz wszystkich nawiązujących swoim klimatem do stylu retro.

 

ANIMACJE TANECZNE

Oferujemy również szereg animacji do wyboru którymi uzupełnić możemy Państwa event i Nasze show. Animacje mają na celu przedewszystkim wprowadzić Państwo gości w taneczny i imprezowy nastrój. W ramach animacji bawimy się wspólnie z gośćmi, pokazujemy podstawowe kroki i figury, jak również możemy poprowadzić konkurs tańca dla gości.

 

WARSZTATY INTEGRACYJNE

Oferujemy również organizacje  tanecznych warsztatów interacyjnych, które możemy przeprowadzić jednoczesnie w kilku grupach. Stawiając na świetną zabawę, animację i dobrą energie uczestników. Są to warsztaty taneczne, jednak nie do końca zajęcia i trening taneczny - to świetna nawet kilku godzinna zabawa, często zwieńczona elementami rywalizacji grup.

 

 

 

 

więcej informacji uzyskacie Państwo pod adresem mail: biuro@swingstep.eu

 

PRZYKŁADOWE WARIANTY:

 

WARIANT 1

Show mistrzowskie, realizowane przez jedną parę w formie 2ch lub 3ch wyjść tanecznych w stylach: Boogie Woogie fast, Boogie Woogie slow, Rock and Roll. Zwieńczone animacją dla gości.

 
WARIANT 2

Formacja taneczna realizowana przez ilość 2ch-5ciu par pokazowych w formie 3ch lub 4ch wyjść tanecznych w stylach: Boogie Woogie fast, Boogie Woogie slow, Rock and Roll. Zwieńczone animacją,konkursem dla gości dla gości. W tym wariancie proponujemy wejścia formacyjne oraz wejście w którym pary mistrzowskie prezentują swoje solówki.

 

 

WARIANT 3

Formacja taneczna realizowana przez ilość 2ch-5ciu par pokazowych w formie 3ch lub 4ch wyjść tanecznych w wybranych przez Państwa stylach. Zwieńczone animacją oraz mini turniejem tańca dla gości. W tym wariancie proponujemy wejścia formacyjne, ale również wejście w którym pary mistrzowskie prezentują swoje solówki.

 

WARIANT 4

W tym wariancie oferujemy warsztaty integracyjne dla uczestników Państwa eventu przeproadzone przez Naszych najlepszych instruktorów (prowadzimy również warsztaty w języku angielskim). Dodatkowo w trakcie wieczornej kolacji instruktorzy dokonają prezentacji uczonego stylu w formiw jednego lub dwóch wyjść lub prezentacją tego z kursantom udało się wypracować na warsztatach ;)

 
Wszystkie warianty są wariantami przykładowymi - jesteśmy w stanie skroić wszystkie elementy show do Państwa potrzeb.

 

 

 

fb youtube mail

CHCESZ OTRZYMAĆ OFERTĘ LUB ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA:

​PISZ NA NASZ MAIL:

SWINGSTEP.PL@GMAIL.COM

(ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ ILOŚĆ ZAJĘĆ I WYJAZDÓW PROSIMY O KONTAKT MAILOWY LUB POPRZEZ WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ NA FACEBOOK)

NASI PARTNERZY:

LOKALIZACJE ZAJĘĆ:

 

WOLA

WARSZAWA, Al. Jerozolimskie 123

Millenium Plaza

 

CENTRUM

WARSZAWA, (informacje wkrótce)